FERMUARLA NASIL BİLEKLİK YAPILIR

Fermuarı bilekliğe dönüştürmek

Fermuar malzemesi çoksa yapacağınız şık takıları düşünün. Evde boş zamanınız varsa ve bu tür el yapımı takı çalışmalarını yapmaya bayılıyorsanız benim gibi? sizde hemen bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Fermuar bileklik modeli nasıl yapılır diyenlerin de seveceği güzel bir proje.

Resimli anlatımı olan çalışmada fermuarı bilekliğe dönüştürmek için tüm aşamalar yer yer anlatılıyor. Kısa sürede modeli kavrayarak fermuarlı takı yapımını çözebilir ve hemen kendinize kullanmalık yada satış amaçlı takılar yapabilirsiniz.

Fermuardan bilezik nasıl yapılır diyorsanız makasla kumaş parçası kısmını kestikten sonra iğne iplikle bileklik yaparken fermuar dişini süs amaçlı kullanıyorsunuz. Yaparken resimli anlatımdaki aşamaları takip edin.

Zorlanacak bişey yok. Kısa sürede yapıp hemen kullanacağınız güzel bileklikleriniz olacak. Satış amaçlı da bu tür bileklikler yaparak biriktirebilir ve turistik yerlerde güzel paralara satabilirsiniz.

Fermuarla bileklik yapmak için başka çalışmalar da buldum onları da paylaşacağım. Mutlaka bakın. Beğendikleriniz olacak. Şimdilik bu güzel çalışmayı incelemeye devam edelim. Kolay gelsin arkadaşlar.

Zipper Bracelet
FERMUARLA NASIL BİLEKLİK YAPILIR

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu