FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK

Örgü fileyle taş yapıştırma işi

Evinizde daha değişik ve sıradışı çalışmalar yapmak istiyorsanız? bu güzel ve eğlenceli çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Kolay yapacağınız bir çalışma ve hemen yaparak evinizde kullanmaya da başlayabilirsiniz. Yapımı hakkında bilgi vereceğim çalışmayla ilgili bir de örnek resim buldum.

Bu sayede nasıl bir çalışma yapacağınızı az çok yapmadan önce görebileceksiniz. Örgü fileyle taş paspas yapımı olarak da isimlendirebileceğimiz bu güzel çalışmayı kolayca bir boş gününüzde yapabilirsiniz.

Bunun için öncelikle örgü file malzemesi lazım. Bunu nalbur veya benzer dükkanlardan kolayca temin edebilirsiniz. Daha sonra deniz tutkalı veya yapıştırıcı temin ettikten sonra deniz taşlarına para vermenize gerek yok. Bulabilir ve temin ettikten sonra çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel bir proje ve evde yaparak dekoratif anlamda değişik süsleme veya paspas modeli ortaya çıkarmış olursunuz. Hatta bu tür çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

How to make a DIY stone bathmat.

FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK

source: https://www.marthastewart.com/268440/stone-spa-mat?center=277006&gallery=275735&slide=268440

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK için yorumda bulun

    FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK için ilk yorumu yapabilirsin.