FİMODAN PANDA YAPILIŞI

İçindekiler

Fimo hamuruyla panda

Fimo hamuru ile hemen hemen her türlü şekli yapabiliyorsunuz. İster elle ister yardımcı bir alet kullanarak traşlayacağınız fimo hamuru ile harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu örnekte de olduğu gibi fimo hamuruyla panda minyatürü yapabilir ve ister anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz de evde süs amaçlı küçük biblo tarzı süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Benim önerim güzel bir anahtarlık olacağı yönünde olup, yine ip takıp çocuk odasına sarkaç süs modeli olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yapımını özetle gösteren anlatımı inceleyerek sizde nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz arkadaşlar. Hemen yapmak isteyecek ve elleriniz şekil vermek için can atacak. El becerisi isteyen bir iş. Ancak herkes yapabilir.

İlk kez yaptığınızda belki benzetemeyebilirsiniz. Genelde bana öyle olur. Ama sonra sonra benzemeye başlayınca hemen bittiğini düşünüp, daha başka neler yaparım diye de düşünmeye başlarım.

fimo hamurundan panda yapimi

Fimoyla panda yapımını öğrendikten sonra daha değişik çalışmalar için sitemizdeki benzer yazılar kısmındaki çalışmaları da incelemenizi öneririm. Hepsi çok güzel ve değişik fimo çalışmaları olup, farklı örneklere ulaştıkça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Güzel bir çalışma ve ister minyatür süs çalışması olarak adlandırın. İsterseniz boş zamanlarınızı geçireceğiniz güzel bir çalışma olarak nitelendirin. Bence güzel hanımlar. Öneririm ve kolay gelsin.

kaynak : https://www.welke.nl/photo/marlise21/panda-van-rolfondant.1392902958

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu