FİRKETE İLE BONCUKLU KOLYE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Firkete ile boncuklu kolye

Bugün sizler için örgü işi dışında güzel bir kolye yapım aşaması göstermek istiyorum. Firkete işi ile yapılan bu boncuklu kolye çok şık ve gösterişli bir model. Bu kolyeyi yaparak yaz ayalarında kıyafetleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Firkete ile boncuklu kolye yapımı için renkli boncuklar, firkete ve 2 numara tığ kullanılmış. İp olarak ise Alize Diva markasının merserize ipi kullanılmış. Bu ip yaz ayları için yapılabilcek örgü işlerinde kullanılabilecek bir ip. Bu ip dışında başka örgü ipi ile yaparsanız sizi sıcak havalarda rahatsız edebilir.

Firkete ile boncuklu kolye yapımı için burada şal yapımında kullanılan büyük firketelerden kullanılmış. Bu firketeleri tuafiyelerden satın alabilirsiniz. Bunun dışında kullanılan boncuklar ipin içerisinden geçebileceği boncuklar olmalı.

Boncuk dışında kolyenin uç kısımlarında süslemeler için küçük metal aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Videodaki kolyeye dikkat ederseniz burada da bu aksesuarlardan kullanılmış.

Sevil Hanım yaptığı her örgü işinde veya takı tasarımında çok güzel detaylı anlatımlar yapıyor. Videoları takip ettiğiniz zaman zorlanmadan modelleri yapabilirsiniz. Takı tasarımları yapanlar buradaki anlatımlar ile değişik modelleri ürünleri arasına ekleyip para kazanabilirler.

Buradaki takı tasarımı sırasında firkete işinin yapımını da öğrenebilirsiniz. Kolyenin yapımına başlanmadan önce ipe boncuklar geçirilmiş ve bundan sonra firkete işi yapılmaya başlanmış.

Firkete ile boncuklu kolye yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu