FISTIKLI ÜÇGEN KROKODİL ŞAL MODELİ

Üçgen krokodil fıstıklı şal

Harika bir modelle yine birlikteyiz. Bu güzel çalışma için öncelikle Anne İşleri kanalına teşekkür ederiz. Bizlere bu muhteşem örneği tanıttıkları için. Üçgen krokodil fıstıklı şal modeli olarak karşılaştığımız örneği kolayca öğrenebilir ve sizde tığ işi bu güzel modeli yapmayı öğrenebilirsiniz hanımlar.FISTIKLI ÜÇGEN KROKODİL ŞAL MODELİ

Yapılışı zor gibi gözükse de üçgen şeklinde harika bir şal modeli yapmak için hem görünüşü güzel. Hem de kola yolan bu krokodil fıstıklı şal örneğinin aşamaları detaylı olarak anlatımlı video da yer alıyor. Kolayca öğrenip yapabilirsiniz.

ucgen-fistikli-sal-modeli

Krokodil örnekli şal veya örtü yapımını daha önce de ele almıştık. Gerçekten ortaya güzel çalışmalar çıktığını söyleyebiliriz. Kolay ve keyifli çalışmaları bulacağınız sitemizde bu güzel modele benzer örnekleri de bulacaksınız hanımlar.

Onları da incelemenizi öneriyoru. Krokodil fıstıklı şal yapılışı çalışmasında tek renk kullanılıyor. Dilerseniz iki renk kullanabilirsiniz. Ancak birleştirme veya yaparken biraz uğraşabilirsiniz.

Lakin anlatımda tek renk kullanılmış. Ben fıstık yeşili rengini tercih etmek istiyorum. Belki sizler de değişik renkler kullanmayı düşünebilirsiniz.

Krokodil fıstıklı şal yapılışı

Sonuç olarak yapılan üçgen fıstıklı krokodil şalı yazın kullanabilirsiniz. Yada azıcık kalın yapıp kışın da serin geçen havalarda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hediye amaçlı yapıp birisine örebilirsiniz. Yada kendiniz için örerken komşularınıza da nasıl örüleceğini öğretebilirsiniz hanımlar. Güzel bir çalışma ve Anne İşleri kanalını takip etmenizi de öneririm. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu