FISTIKLI ÜZÜM OYASI VİDEOLU YAPIM AŞAMALARI

Fıstıklı üzüm oyası yapımı

Fıstıklı üzüm oyası karşılaştığım ve beğendiğim güzel bir yazma kenarı modeli. Bugün bu tığ oyasının yapım aşamalarını video olarak sizlere göstermek istiyorum.FISTIKLI ÜZÜM OYASI VİDEOLU YAPIM AŞAMALARI

Fıstıklı üzüm oyası renkli bir tığ oyası. Yapımı oldukça kolay olan bu tığ oyası çeyiz hazırlıkları yapan bayanlar için güzel bir model olabilir. Farklı yazmaların kenarlarına renk renk ipler ile yapıp çeşit çeşit yazma kenarları yapabilirsiniz. Ayrıca bu model havlu kenarlarına yapılacak kadar büyük bir model. Havlu kenarları için küçük çıtı pıtı modeller arıyorsanız bu model oldukça ideal.

Şu sıralarda evde oturup ne yapacağını bilemeyen kendine yapacak bir el işi arayan bayanlarda burada gösterdiğimiz tığ oyası, havlu kenarları veya örgü modellerini kullanarak çeşitli el işleri yapabilirler.

Fıstıklı üzüm oyası modeli yazma kenarı yapıp satanlar içinde değişik ve şık bir model olacaktır. Farklı ve değişik modelleri yazma modelleriniz içerisine eklemek istiyorsanız mutlaka bu modele göz atmalısınız.

Fıstıklı üzüm oyası modelinin yapım aşamaları aşağıdaki videoda detaylı bir şekilde anlatılmış Bu nedenle ben size modelin yapım aşamalarını anlatmak istemiyorum.

Tığ ile oya yapmaya yeni başlayan bayanlar daha önce gösterdiğimiz modellere de göz atabilirler. Daha kolay tığ oyası modellerinden başlayarak ilerleyen zamanlarda el becerinizi geliştirip hızlı bir şekilde tığı kullanmaya başladığınızda model çeşitliliğinizi arttırabilir ve farklı zoruluklardaki modelleri deneyebilirsiniz.

Fıstıklı üzüm oyası modeli dediğim gibi çeyiz hazırlıkları yapan genç kızlar, kızları için hazırlık yapan anneler için güzel bir model örneği. Hediyelik yazmalar hazırlıyorsanız eğer bu fıstıklı üzüm oyası modeline mutlaka göz atın.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=SOTUyhGIOaE

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu