FLAMİNGO BEBEK BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İçindekiler

Flamingo bot yapımı

Bugün sizler için çok eğlenceli ve çok şık bir bebek botu modeli buldum. Flamingo bebek botu hem bebekler için yapabileceğiniz bir model hem de daha büyük işleyerek kendinize dahi yapabileceğiniz bir bot modeli.

Örgü işlerinde sizlere farklı modeller sunmayı seviyorum. Özellikle yabancı sitelerden değişik modelleri inceleyerek özellikle bu şekilde vidolu yapımları olan modelleri sizlere sunmaya çalışıyorum.

Bugünde sizler için güzel bir flamingo bebek botu modelinin yapımını sunacağım. Kışı hissettiğimiz şu günlerde havalar iyice soğumadan bu şekilde botlar yaparak kışın ayaklarınızı ve çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutabilirsiniz.

Flamingo bebek botu yapımı için öncelikle klasik tığ ile örülen bir patik yapılmış. Krokodil model ile yapılan kanat kısımları ayrı ayrı işlenmiş ve daha sonra işlenen bu patiğe eklenmiş.

En sonunda ise amigurumi tekniği ile flamingonun baş ve boyun kısmı işlenerek patik ile birleştirilmiş. Bu şekilde flamingo bebek botu tamamlanmış.

Flamingo bebek botu yapılırken flamingoya benzemesi için yavru ağzından biraz daha koyu renk bir ip kullanılmış. Gaga kısmında siyah ve beyaz örgü ipi kullanılmış. Bu şekilde çok güzel ve eğlenceli bir bot modeli oluşturulmuş.

Flamingo bebek botu yapımı için size görsel olarak da yapım aşamasını sundum. Ama detaylı bir şekilde flamingo bebek botunun yapılışını öğrenmek için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz. Bu sayede botun yapımını daha kolay öğrenebilirsiniz.

flamingo bot1

kaynak: https://design-peak.com/crochet-flamingo-booties

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu