GELİNLİK KESE LİF MODELİ YAPIMI

Gelinlik kese lif örneği

Değişik lif modelleri arayışı içindeydim. Çok güzel bir kanal buldum ve paylaştıkları ise harika. Bu güzel modeli sizde öğrenip yapabilirsiniz arkadaşlar. Ben ilk fırsatta çeyizlik lif modellerimin arasına yapıp koyacağım.GELİNLİK KESE LİF MODELİ YAPIMI

Kızınıza çeyizlik olarak hazırlayıp saklayacağınız güzel bir model. Gelinlik lif modeli olarak da adlandırabiliriz. Hatta kullanmalık olarak da yapabilirsiniz. Banyonuzda yerini alabilir.

Banyo ovunma bezi olarak bu güzel lif çalışmasını yaparak sizde değişik bir lif örneğinin sahibi olmuş olursunuz hanımlar. Yapımı zor olmamakla birlikte hemen yapabileceğiniz bir model.

Farklı lif modelleri arayanlardansanız? bu güzel örneği öğrenerek sizde çok güzel bir life sahip olmuş olursunuz. Yeni örgüye başlayanlar genelde lif ile örgüyle haşır neşir olmak ister.

Çünkü lif modeli yapmak hem kısa sürer. Hem de zor olmaz. Bu model biraz ayrıntı istiyor. O yüzden yeni örgüye başlayanların pek yapabileceği bir çalışma değil. Bu yüzden izleyerek emin adımlarla nasıl yapıldığını öğrendikten sonra lifi yapmaya karar vermenizi tavsiye ederim.

Anlatımda tüm noktalar yer alıyor. Yapmanız gereken videoyu açıp izlemek ve gelinlik kese lif yapımını kolayca öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Seveceğiniz bir çalışma öneriyorum. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCi3EAXYEwK7176rBKPrxP-A

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu