GÜZEL SAKSI ÇİÇEKLE NASIL SÜSLENİR?

Çiçekli saksı süsleme işi

Çiçekleri saksı üzerinde düzgünce süslemeyi anlatan güzel bir çalışma. Ne işime yarar ki? demeyin. Benim çok işime yaradı. Boş olan bir vazoya yapışkan yapıp, bu gösterildiği şekilde çiçek süslemesini şahane yaptım.

Kokteyl süsleme fikirleri olarak da işinize yarayacak bir çalışma. Yardımcı bir çalışma ve kolayca yapabilirsiniz. Çiçekli saksı süsleme işini seveceksiniz. Hem de gerçek çiçek değil normal sahte çiçek süsleme işlemi de yapabilirsiniz.

Çiçekleri saksı üzerinde yerleştirmenizi kolaylaştıracak bir çalışma. Yapışkanları ortaları kare olacak şekilde yapıştırmanız yeterli oluyor. Kolay bir çalışma ve zorlanacak tarafı yok. Yapışkanları gerdirerek yapmayı unutmayın.

cicek-saksi-susleme-isi

Saksı süsleme veya çiçek vazo süsleme fikirleri olarak değerlendirebileceğimiz güzel bir çalışma ile beraberdik hanımlar. Umarım işinize bir gün yarar. Benim yaradı. Sizinde yarayacaktır.

Yine de öğrenmek ve görmek güzel bir şey. Yarın bir gün hiç ummadığınız anda aklınıza gelebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin iyi dekoratif süsleme çalışmaları dilerim.

kaynak : https://www.craftionary.net/what-color-to-paint-furniture/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GÜZEL SAKSI ÇİÇEKLE NASIL SÜSLENİR? için yorumda bulun

    GÜZEL SAKSI ÇİÇEKLE NASIL SÜSLENİR? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GÜZEL SAKSI ÇİÇEKLE NASIL SÜSLENİR? için ilk yorumu yapabilirsin.