Hakkımızda

Merhaba değerli ziyaretçilerim, hepiniz siteme hoşgeldiniz. Ben Nimet A. ,51 yaşında hala daha öğrenen ve öğrenmek isteyen ilkokul mezunu bir ev hanımıyım. 2 oğlum var. Günümün çoğu ev işleriyle geçiyor. Teknolojinin gelişmesi ve çocuklarımın beni bilgisayar kullanımına yönelik öğretileri sonucu bu siteyi açmış bulunuyorum.

Hem kendimin bilmediği yeni örgü çalışmalarını, hem faydalı bilgileri araştırıp önce kendim öğreniyorum.

Daha sonra kendimden de bir şeyler katarak sizlere sunmaya çalışıyorum. Küçük ve ufak tefek hatalarım olabilir. Dalgınlığıma gelmiş olan noktaları gördüğünüzde bana iletişim sayfasından yazarsanız mutlu olurum.

Amacım yeni bir şeyler öğrenmek ve insanlara faydalı olmak. Araştırdıkça insan yeni bir şeyler öğreniyor.

Bildiğim bir tarifin halbuki birkaç şey ekleyerek daha güzel olabileceğini görüyorum. Keçe çalışmalarını bilmiyordum. Öğrenmeye başladım.

Değişik örgüler hep beni cezbetmiştir. Gördükçe mutlu oluyorum ve hepsini ne zaman deneyeceğimi büyük bir sevinçle şaşırıyorum.

Sizde benimle aynı heyecanları yaşıyorsanız? ne mutlu bana… Sitemde dikkatinizi çeken şeyleri bana sosyal medya üzerinden de yazarsanız çok sevinirim. Değerli yorumlarınız ve fikir ile önerileriniz benim için çok önemli. Bana kolaylıkla [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz ve sitemi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Bakyap.com