HALAT KOLYE NASIL YAPARIM

Halat iple kolye

Halat ip denilen ip türü ile yapılan güzel bir takı çalışmasında birlikteyiz arkadaşlar. Beğenerek yapacağınız bir takı çalışması olup, rengi olsun yapımı olsun kolayca bitirip kullanacağınız şık bir takı çalışması örneğidir. Halat ip nereden bulurum diyorsanız? bu ipe benzer ayakkabı bağcığı veya değişik renk lastik gibi uzayan ip türü malzemeler de kullanabilirsiniz.HALAT KOLYE NASIL YAPARIM

Halat ipten kolye yapabilirsiniz. Yada halat iple bileklik modeli yapabilirsiniz. Halat ipi takıya dönüştürebilir ve daha fazla yaparak satıp, para dahi kazanabileceğiniz ilginç bir çalışma. Buna benzer örnekler sitemizde bolca var.

Halat ipi denilen bu malzemeyi hobi marketlerden de satın alabilirsiniz. Halat deyince aklımıza kalın ve büyük olan gemilerin bağlandığı ip gelir. Ama bu küçük ip modeline de halat ipi deniliyor. Bulunan bir malzeme türü.

Halat iple takı nasıl yaparım diyenler veya bu nasıl bir çalışma öğrenelim diyenler buraya gelsin. Arkadaşlarınıza da bu güzel çalışmayı duyurun isterim. Hep birlikte güzel kolye çalışmaları yapalım isterim.

Rope Necklace
HALAT KOLYE NASIL YAPARIM

source: https://www.modamo.info/index.php/moda/style-fix/5194-Izradite-sami-fantasti%C4%8Dnu-ogrlicu-od-konopa.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu