HARİKA BONCUK İŞLEMELİ TIĞ İŞİNDEN PATİK MODELİ

Tığ işi boncuk işlemeli patik yapımı

Patik işini sevenler burada mı? çok güzel bir çalışmayla birlikteyiz hanımlar. Emel hanım tarafından hazırlanan bu müthiş patik örme işini çok sevecek hatta bayılacaksınız.

Anlatımlı boncuk işlemeli tığ işi patik yapımında süs olarak kendiniz de bir şeyler katabilirsiniz. Boncuk işlemeli tığ işinden patik yaparken anlatımlı çalışmayı izlemeniz yeterli olacak hanımlar.

Emel hanımın harika çalışması olup, bu güzel zarif görünümü olan patiği yapmayı sizde öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Çabuk örebileceğiniz bir model. Geniş bilek bandı bulunuyor. Çok hoş görünümü var.

Boncuk İşlemeli Tığ İşi Patik Yapılışı Türkçe Videosu

Bahar aylarında kullanabileceğiniz bir model. Soğuk kış günlerini atlatacağınız ve ayağınızı sıcak tutacak bu güzel modeli mutlaka yapmalısınız derim. Hatta satış amaçlı çokça yapıp para da kazanabileceğiniz bir çalışma.

boncuk-islemeli-tig-isi-patik-yapilisi-1

Emel hanım çok güzel anlatmış ve boncuk patik sende yap demiş. Sizlerde öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Tahmini 1/2 gün sürede kolayca hemen yapıp bitirebilirsiniz hanımlar. Eğlenceli yapılışı var.

Modeli kurup hemen boncuk işlemeleri de katarak patiğin yapılışını tamamlayabilirsiniz. Sitemizde daha önce de bu tür güzel patik modelleri yapılışı ile ilgili çalışmaları paylaşmıştık. Onlara bakmayı ihmal etmeyin. Unuttuğumuz şeyler olabiliyor bazen.

Güzel örgü patik modellerini yine buldukça sizlerle paylaşacağım. Sizinle birlikte ben de yeni modeller ve yeni patik örnekleri görüyor öğreniyorum hanımlar. İnanın daha çok yolumuz var. Daha ne çeşit patikler göreceğiz kim bilir?

Boncuk İşlemeli Tığ İşi Patik Yapılışı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu