HARİKA ÖRGÜ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ

İşkembe örgü örneği

Güzel örgü örnekleri ile yine güne merhaba dedik hanımlar. Bu gün sizlere çok güzel ve beğendiğim bir modelin tarifini sunan Canım anne paylaşımını sunmak istedim. Gerek takip ettiğim kanalın güzel paylaşımları olsun, gerek güzel şeyler öğrenmek adına olsun bu modeli kesinlikle tarif ediyorum.

Anlatımlı işkembe örgü örneğinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız? yapmanız gereken anlatımlı örgü çalışmasını izlemek ve adımları uygulayarak sizde şiş işi işkembe örgüsünü yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

iskembe orgu ornegi
iskembe-orgu-ornegi

Yapımında zorlanacak bir şey yok hanımlar. Tek renk iple şiş işi örgüye başladığınızda tahmini 1 günde bitirebileceğiniz bir çalışma. Bununla neler yapabilirim diyorsanız bu örneği kullanarak ben örgü kazak yapmak isterdim.

Öğretici bir çalışma ve işkembe örnekli örgüler yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Örgü kazak yapabilir veya örgü süveter modelini yine işkembe örgüsü ile yapabileceğinizi söylemek isterim.

Kolay örgüler serisinden olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve öğrenerek başkalarına da önerebilirsiniz. Anlatımlı güzel örgülerden olan bu harika çalışmaya benzer örgüleri hemen altta benzer yazılar bölümünde de bulabilir ve inceleyebilirsiniz hanımlar. Şiş işi işkembe örgü modelini seveceksiniz.

Değişik örgü türlerinden olan örgü işkembe örneği ile güzel atkı modelleri yapabilirsiniz. Örgü bere modeli yapabilir ve örgü örtü çeşitleri de yapılabilir diye düşünüyorum. Kolay yapılan bu modeli sizde öğrenerek yapabilir ve kendinizi örgü örneği bakımından geliştirebilirsiniz. İyi örgüler arkadaşlar.

kaynak : https://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu