HAVLU VE YAZMA KENARI İÇİN BADEM ÇİÇEĞİ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Havlu ve yazma kenarı için badem çiçeği modeli

Bugün yine çeyiz hazırlıkları yapanlar için güzel bir modelimiz var. Badem çiçeği modeli havlu ev yazma kenarları için yapılabilecek oldukça şık ve güzel bir tığ işi modelidir.

Çeyizler içerisinde havlu ve yazmalara fazla fazla yer veriyoruz. Hem hediyelik oldukları için hem de havlu ve yazmalara daha çok ihtiyaç  duyulduğu için bayanlar çeyizler içerisine farklı modellerde yapılmış havlu ve yazmaları eklemeyi ihmal etmezler.

badem cicegi modeli1
Badem-Cicegi-Modeli-Havlu-Ve-Yazma-Kenarı

Havlu ve yazma kenarları için etrafınızdan farklı modeller bulabileceğiniz gibi bu şekilde benim size gösterdiğim gibi internet üzerinden de modeller bulmanız mümkün.

Bugün benim sizlere göstereceğim badem çiçeği modeli büyük bir model olduğu için hem havlu kenarına hem de yazma kenarına yapılabilecek bir model diyebilirim.

Badem çiçeği modeli örnek görselde göründüğü gibi oldukça şık ve gösterişli bir model. Yazma kenarları için aslında biraz büyük bir oya örneği olsa da kimi bayanlar bu şekilde büyük ve gösterişli modelleri daha çok seviyor.

Ayrıca bu modeli özel günler için kullanabileceğiniz yazma ve mevlit örtüsü kenarlarına da yapabilirsiniz. Çünkü model gösterişli bir örnek, bu şekilde özel günlerde kullanılabilir.

Havlu kenarları için çıtı pıtı modeller arıyorsanız eğer bu model tam size göre. Badem çiçeği modeli çok büyük bir model değil tam havlu kenarına olacak sade ama renkli bir model olduğu için elbette havlu kenarlarında daha şık duracaktır.

Badem çiçeği modeli yapım aşamalarını aşağıda yer alan videodan izleyerek öğrenebilir ve çeyiz hazırlıklarınız içerisine ekleyebilirsiniz.

kaynak: https://orgudantelmoda.com/badem-cicegi-havlu-veya-yazma-kenari-tarifi/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu