HAYVAN ŞEKİLLİ ÖRGÜ YASTIKLAR

Farklı hayvan şekilli örgü yastıklar

Örgü işlerini her alanda kullanabilmek gerçekten çok güzel. Özellikle oyuncaklarda ve bugün göstereceğim şekilde ev aksesuarı olarak kullanılması çok daha iyi oluyor.

Amigurumi oyuncaklar son bir kaç yıldır oldukça fazla yapılır oldu. Farklı hayvan şekillerinde ve figürlerde yapılan bu amigurumi oyuncakları çocuklarda çok seviyor.

Bugün size göstermek istediğim hayvan şekilli yastıklar amigurumiye benzeyen bir şekilde yapılmakta. Buradaki tek fark yapılan hayvan şekilleri daha büyük yapılmakta ve yastık olarak kullanılmakta.

hayvan figurlu orgu yastık1
Hayvan-Sekilli-Orgu-Yastıklar

Hayvan şekilli yastıklar için sizlere farklı görselleri yazımın devamında sunacağım. Burada gördüğünüz gibi kedi, ayı, tavşan, penguen, uğur böceği ve daha farklı istediğiniz şekilde bir hayvan yastığı yapabilirsiniz.

Hayvan şekilli yastıklar yaparken yastık boyutuna göre ölçünüzü dikkate almalı ve bu şekilde örgüye başlamalısınız. Yapmak istediğiniz hayvana göre de yastığınız üzerine farklı şekiller yaparak bir hayvan şekli oluşturabilirsiniz.

Hayvan şekilli yastığı yaptıktan sonra yastığın içerisine elyaf yerleştirmelisiniz. Bu şekilde yumuşacık güzel bir yastığınız olabilir.

Hayvan şekilli yastıklar çocuklarınızın odasında yer alarak onların oyun oynarken kullanabileceği yastıklar olabilir. Bunun yanında odanın dekorasyonu için kullanabilirsiniz.

Çocuk odasının yanı sıra hayvan şekilli yastıkları kendi oturma odanızda da kullanabilirsiniz. Oturma grubunuzu eğlenceli bir hale getirmek için bu tür şekilli yastıklardan yararlanabilirsiniz.

Hayvan şekilli yastıklar için sizlere burada farklı görseller sundum. Buradaki görselleri dikkate alarak kendi yastığınızı yapabilirsiniz.

hayvan figurlu orgu yastık2

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu