İĞNE OYASI HOLLANDA LALELERİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Hollanda laleleri yapımı

Bugün sizler için yine çok şık bir iğne oyası modeli buldum. Hollanda laleleri iğne oyası yapımı için sizlere videolu anlatımı da vereceğim. Bu şekilde daha rahat bir şekilde modelin yapımını öğrenebilirsiniz.İĞNE OYASI HOLLANDA LALELERİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

 

Hollanda laleleri iğne oyası modeli iğne oyası modelleri içerisinde en şık modellerden birisi. İğne oyası yapmayı bilenler modelin yapımı için aşağıda yer alan videoyu izleyerek kısa sürede modeli çıkartabilirler.

İğne oyaları yazma kenarlarında çok şık durmakta. Özellikle özel günlerde takabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edeceğiniz yazmaların kenarlarına iğne oyaları yapabilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları içerisinde en çok yapılan el işlerinden olan yazma kenarlarına iğne oyası modellerini de ekleyerek çeyiziniz de farklı modellere yer verebilirsiniz. Bu iğne oyası modeli de tam çeyiz içerisine eklenecek olan bir model diyebilirim.

Hollanda laleleri iğne oyası modeli yapımında farklı renkler bir arada kullanılmış. Bu şekilde model daha şık duruyor.

Siz modeli yaparken kullanacağınız yazma kenarına göre modelin renklerini seçebilirsiniz. Hollanda laleleri yapılırken çift çiçek yapılmış. Ayrıca yapraklarda eklenince model daha şık durmuş.

Ayrıca Hollanda laleleri iğne oyası modeli yapımında çiçek motiflerinin aralarında iğne oyasından dağlar yapılmış. Bu şekilde model daha ağır durmuş.

Hollanda laleleri iğne oyası modeli yapımı biraz zamanınızı alabilir. Ama şimdiden çeyiz hazırlıklarına başlayanlar bu modelin yapımını videodan öğrenerek farklı ve renk renk yazma kenarları yapabilirler.

Hollanda laleleri iğne oyası modelleri dışında ilerleyen zamanlarda farklı iğne oyası modellerini de sizlere sunmaya çalışacağım.

kaynak: https://orgudantelmoda.com/igne-oyasi-hollanda-laleleri-ornegi-yapilisi/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu