İĞNE OYASI KELOĞLAN ÖRNEĞİ

İğne oyasıyla keloğlan örneği

Canım anne kanalında gördüğüm harika çalışmayı mutlaka sizinle de paylaşmak istedim. Yapımı kolay ve eğlenceli olan bu güzel çalışmayı dilerseniz çeyizlik olarak da saklayabilirsiniz.İĞNE OYASI KELOĞLAN ÖRNEĞİ

Önerdiğim iğne oyası keloğlan örneği çalışmasını öğreten videolu anlatım Türkçe olup, kolayca öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. İğne oyası çalışmalarında iyiyseniz bu modeli de zorlanmadan kolayca yapabilirsiniz hanımlar.

Bu tür çalışmalarda ben zorlanıyorum. Ancak sevdiğim örnekler ve modeller de karşıma çıkınca dayanamıyorum ve başlamak istiyorum. Sizler de bu güzel modeli öğrenip, hemen yaparak örneği başkalarına da öğretebilirsiniz veya paylaşabilirsiniz.

Anlatımlı keloğlan iğne oyası örneğinde zor taraflar fazla yok. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Yazma kenarı veya iğne oyası örnekleriniz arasına koyabileceğiniz müthiş bir çalışma hanımlar.

igne-oyasi-keloglan-ornegi

Adını nereden almış bilinmez ama, keloğlan modeli iğne oyası örneğinde zor kısımlar fazla yok. İzledikten sonra hemen öğrenip, modeli kolayca yapabileceğinizi söyleyebilirim. Zaten iğne oyası işleriyle haşır neşir olan hanımlar kısa sürede modeli çözüp, örneği yapmaya başlayacaktır.

Benzer iğne oyası modellerini de sitemizde paylaşmıştık. Onlar da harika anlatımlar içeriyor. Kolayca öğrenip, zorlanmadan yapıp ister çeyizlik olarak saklayabilirsiniz hanımlar. Dilerseniz de kullanabilirsiniz.

Mevlüt yazma oyası kenarı için yapabileceğiniz de güzel bir örnek. Yazma kenarı yapımında kullanacağınız diğer iğne oyası modellerini ise altta bulacaksınız hanımlar. Onlara da bakmanızı öneriyorum. Kolay gelsin.

Keloğlan iğne oyası modeli

kaynak : https://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu