İĞNE OYASI EĞİTİM VİDEOSU İLE BASİT İĞNE OYASI TEKNİKLERİNİ ÖĞRENİN

İğne oyasının basit teknikleri

İğne oyası çok gösterişli ve şık bir el işi olsa da yapımı biraz zordur. Birçok bayan iğne oyasını yapamaz. İğne oyası yapamayan bayanlar internet üzerinden videoları izleyerek iğne oyası yapımını öğrenebilirler. Bunun yanında birçok ilde halk eğitim merkezlerinde bayanlar için iğne oyası kursları da verilmektedir. Bu kurslara giderek iğne oyası yapımını öğrenebilirsiniz.

gne Oyası Basit Teknikleri1
İgne-Oyası-Basit-Teknikleri-Ogrenme

Bugün sizler için iğne oyası yapımı için basit teknikleri gösteren bir video göstermek istiyorum. İğne oyasını öğrenmek isteyenler veya biraz bilgisi olup daha da geliştirmek isteyenler göstereceğim bu videodaki teknikleri takip edebilir ve kendilerini geliştirebilirler.

İğne oyası biraz dikkat ve özen gerektiren bir el işi olduğu için öğrenmek biraz zaman alır. Bu nedenle ilk başlarda zorlansanız da sabırla öğrenmeye devam edin ve oyayı tamamlayın. İlerleyen zamanlarda iğne oyasını yapmaya devam ettikçe farklı teknikleri öğrendikçe daha güzel el işleri ortaya çıkartabilirsiniz.

İğne oyası yazmaların kenarını süslemek için en çok kullanılan el işlerinden birisidir. Siz buradaki teknikleri izleyerek farklı yazma kenarları yapabilir ve çeyizlerin içerisine ekleyebilirsiniz. Hediye olarak hazırlayabilirsiniz ya da bu iğne oyası ile hazırladığınız yazmaları satabilir ve iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Daha önce sizlere iğne oyası ile yapılmış yazma kenarı için farklı örnekler sundum. Bugün göstereceğim videoyu takip ederek teknikleri de öğrenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda yine sizler için farklı iğne oyası modellerini videolu anlatım olarak sunacağım.

kaynak:  https://www.youtube.com/watch?v=kbuBqlxAq_o

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu