İĞNE OYASI YAZMA KENARI MODELLERİ VE YAPILIŞI

Model olarak iğne oyası yazma kenarı örneklerini de derlediğim bu güzel içerikte anlatımlı bir de videoya yer verdim. İğne oyası yazma kenarı yapımı oldukça zor bir iştir. Bunu yapan ev hanımları iyi bilir. Yapmayan ise gördükten sonra kolay zanneder ve yapamayınca işin zorluğunu iş işten geçtikten sonra anlarsınız.

Güzel iğne oyası modelleri arasında geleneksel el işçiliklerinden yana çok güzel çalışmalar yaptıklarını görebilirsiniz. Özellikle de çeyiz hazırlığı içerisinde iseniz yada çeyizlik genç bayanlara bu tür çalışmaları topluyorsanız, fikir edineceğiniz modeller olduklarını söyleyebilirim.

Yazma kenarı yapımına ilişkin altta paylaştığım çilekli iğne oyası modelini de öğrenerek aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Güllü iğne oyaları arasında beğendikleriniz olursa örneğini çıkarabilir ve çeyiziniz de ki eksiklerinizi de giderebilirsiniz.

Çeyiz hazırlığında ki genç kızlarımızın da faydalanacağını umduğum bu güzel örnekleri ben çok beğendim. Detaylı olarak iğne oyası yazma kenarı yapımına ilişkin en güzel videoları ve anlatımları buldukça derleyip, bende yapmak üzere sizlere sunmaya devam edeceğim. Şimdi arayış içinde olduğum çalışma ise iğne oyası yazma tülbent kenarı örnekleri olup, bu tür çalışmaları gördüyseniz yorum bırakmanızı rica edeceğim.

Çok hevesliyim ve bulduğum yerde hemen öğrenip, örnek resimleriyle birlikte kendi tarifim ile sizlere yazma tülbent kenarı yapımıyla alakalı paylaşımlarımı sergilemek için sabırsızlanıyorum. Çeyizlik oyalar, tülbent örnekleri, havlu kenarı yapımıyla alakalı bulduğumu inceleyip öğrenip karşınıza öyle çıkacağım.

İğne oyası çilekli model yapımı anlatım

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu