İĞNE OYASI SÜPÜRGE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İğne oyasında süpürge modeli nasıl yapılır?

İğne oyası bayanların en çok beğendiği ve en çok sevdiği el işlerinden birisi. Ama tığ ile yapılan oyalara göre yapması ve öğrenmesi biraz zor. Bu nedenle bayanlar daha çok iğne oyasından yapılmış olan el işlerini satın almayı tercih ediyor. Bugün ise ben size iğne oyası süpürge modeli yapımını videolu anlatım olarak sunmak istiyorum.İĞNE OYASI SÜPÜRGE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İğne oyasında oldukça farklı modeller yer almakta. Kullanılan yazmanın şekline ve özelliğine göre çok basit veya çok gösterişli modeller yapılması mümkün. Özellikle özel günlerde kullanılacak yazmaların  kenarları için daha şık ve gösterişli iğne oyası modelleri yapılabilir.

İğne oyası modelini yapmak için iğne oyasının yapımını iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Bunun için kurslara katılabilir veya internet üzerinden verilen videoları takip edebilirsiniz. Bende sizlerle sık sık detaylı yapım aşaması gösteren videolar paylaşmaya çalışıyorum.

İnternet üzerinden videoları izleyerek modellerin detaylı yapım aşamasını öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Bugün sizlere göstereceğim iğne oyası modeli süpürge görünümünde olan ve iğne oyası modellerinde çok sık kullanılan bir model.

Video içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım yapılmış. Modelin yapımı en başından en sonuna kadar detaylı bir şekilde anlatıldığı için bu süpürge modelini öğrenmek isteyenler videodaki anlatımı takip etseler yeterli.

İğne oyası süpürge modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın