İHTİŞAMLI KAHVE ÇEKİRDEK ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kahve çekirdeği örgü örneği

Anlatımlı çekirdek örgü örneğini kolayca öğrenip sizde yapabileceksiniz. Benzerlerini daha önce de ele almıştık. Hatırlarsanız güzel örgü hırka örnekleri ve yelek modelleri yapılıyordu. Onları birlikte öğrenmiştik.İHTİŞAMLI KAHVE ÇEKİRDEK ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu güzel günde değişik bir örgü örneği olan kahve çekirdeği örgü modelini işleyeceğiz. Merserize ip kullanarak yapacağınız bu örgü işinde şiş kullanıyorsunuz. Yazlık yelek yapmak için veya süveter örgüler de de kullanabileceğiniz güzel bir model.

Adım adım öğreneceğiniz çalışmayı izledikten sonra modeli kavrayıp hemen örgünüzü başlatabilirsiniz hanımlar. Başkalarına öğretebilir ve değişik örgülerde de bu örneği tercih edebilirsiniz.

Yeni örgüye başlayanlar için örgü atkı modeli de yapılabileceğini söylemek isterim. Anlatımlı örgüleri paylaştığımız şu günlerde her ne kadar yaz gelse de, kışlık da örgüler yapılabilen bir örnektir.

Yazlık şal modeli veya yazın kullanacağınız çok güzel örgüler ortaya çıkarabileceğiniz bir çalışma. Seveceğiniz modeli kolayca hazırlayabilir ve bilmeyenlere yada yeni örgüye başlamış arkadaşlarınıza da paylaşabilirsiniz.

Videolu, Kahve Çekirdeği Örgü Modeli

Kahve çekirdek örneğine benzer daha önce de güzel modelleri sitemizde bulundurmuştuk. Onları da hemen altta bulacaksınız. Sizde aynısını yapabiliyorsanız veya değişik örgü örnekleri biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Farklı örgülerin anlatımında veya tarifinde görüşmek dileğiyle güzel günlerde görüşelim hanımlar. Yaz geliyor. Havanın tadını çıkartın. Sıcaklarda yine de esen serinlikler için bu tür örgü şal örnekleri hazırlamayı ihmal etmeyin. Kolay gelsin.

Kahve Çekirdeği Örgü Modeli

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu