İKİ ŞİŞ DİKİŞSİZ AJURLU BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI

Dikişsiz ajurlu bayan patik modeli yapımı

Şiş örgüsü ile yapılmış çok şık bir patik modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ajurlu patik modeli görenlerin dikkatini çekecek çeyizler içerisinde göz dolduracak olan bir model. Bu patiği detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatıdan takip edebilirsiniz.

Patik modelleri için bugün sizlere yine çok şık bir örnek göstereceğim. Çeyizleri için hazırlık yapanlar mutlaka gösterdiğim örneklere göz atmalılar. Özellikle detaylı yapım aşamaları içeren videolar işinizi kolaylaştıracak ve kısa sürede çeyizleriniz için harika patik modelleri hazırlayacaksınız. Sitemizde şiş örgüsü dışında tığ işi ve Tunus işinden yapılmış olan patik modelleri de yer almakta bunları da inceleyerek harika patik modelleri yapabilirsiniz.

ajurlu bayan patik2

Dikişsiz ajurlu bayan patik modeli için burada 37-38 numaralı ayak için patik modeli yapılmış. Daha büyük bir patik modeli yapmak isteyenler için video içerisinde detaylardan bahsedilmiş. İp olarak Nako pırlanta markasına ait patik ipi kullanılmış. Burada kullanılan renk çok güzel renk numarası video içerisinde bahsedilmiş.

Patik modeli yapımına burun kısmından başlanmış. Burun kısmı yapılırken üst tarafta bir model eklemesi yapılmış. Patiğin yan taraflarında da desenler oluşturulmuş. Patik modeli yapıldıktan sonra kenar kısımları tığ işi ile çevrilmiş. Videodaki anlatımı takip edip kısa sürede patik modeli yapımını öğrenebilirsiniz.

Ajurlu patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu