İLAÇ KUTUSUNDAN MİNYATÜR BAVUL

İlaç kutusuyla minyatür bavul yap

Kullandığımız ilaçların veya çiğnediğimiz sakızların kabı bazen güzel olabiliyor. Bazen atmaya kıyamıyor ve saklıyoruz. İşte o tür küçük kapları saklayabileceğiniz güzel bir proje. Dışını ister desenli kumaşla kaplayın.İLAÇ KUTUSUNDAN MİNYATÜR BAVUL

İsterseniz de kitap kaplığı ile kaplayın. Gerçekten güzel ve mini bavul çalışmaları yaparak evde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yapılışı detaylı gösterilmese de ne yapacağınızı az çok anlayabileceğiniz bir çalışma.

İlaç kutusundan minyatür bavul yaparak çocuk odasında süs veya sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Yapılışını tarif etmek istersek ;

Öncelikle malzeme olarak ilaç kutusu, sakız kutusu veya benzeri kutu bulmanız gerekiyor. Daha sonra kumaş kullanacaksanız silikon yapıştırıcı gerekiyor. Kitap kaplığında ise 404 uhu veya benzeri yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Dışını kapladıktan sonra iç kısmını dilerseniz beyaz bir malzeme ile kaplayabilir veya kaplamadan da minyatür süsü tamamlayabilirsiniz. Bu tür süsler ne işe yarar derseniz? evde kullanabilir veya içine not yazıp sevdiğiniz birisine verebilirsiniz.

Çocuk odasında süs olarak kullanabilir veya aklınıza ne gelirse… Benim hoşuma gitti bu çalışma ve ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum. Yapımı kolay olan çalışmayı zorlanmadan keyif alarak yapabilirsiniz.

Çocuklarınızla yapabilir ve onların da el becerisini geliştirmelerinde yardımcı olabilirsiniz. Arkasına mıknatıs yapıştırarak buzdolabı için magnet yapabilirsiniz. Bunun gibi çeşitli fikirlerde bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

DIY: WASHI TAPE CRAFT
İLAÇ KUTUSUNDAN MİNYATÜR BAVUL

source: https://greatdiys.com/2017/03/17/best-10-easy-diy-crafts-to-make-and-sell/8/

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın