İNCE BONCUKLU İŞLEMELİ BİLEKLİK

Boncuktan işlemeli takı yapımı

Boncuk işlemeli bileklik yapımı için bulduğum bu güzel ve hoş görünümlü takı çalışmasını sizde yapabilirsiniz arkadaşlar. Evde el yapımı takı çalışmalarını yapıyorsanız ve değişik takı çalışmaları arıyorsanız? bu örnek tam size göre diyebilirim. Boncuktan işlemeli bileklik yapımı olarak da değerlendireceğimiz güzel çalışmayı birlikte ele alalım.İNCE BONCUKLU İŞLEMELİ BİLEKLİK

Anlatımlı resimleri takip ederek sizde boncuk malzemesine misina ipi veya değişik ip geçirerek süsleyerek bilekliği kolayca yapabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapımında değişik renk iplik yada malzeme de kullanabilirsiniz.

Bileklik birleşim noktası için eski bilekliklerin kolçak veya açma kilitleme anahtar bağlantılarını da kullanabilirsiniz. Yada yeni satın alıp, yaptığınız bilekliğe ekleyebilirsiniz. Boncuklu bileklik nasıl yapılır diyenlerin seveceği bir model.

Anlatımlı çalışmada tek tek misina ipine boncukları geçirip şekil veya motif elde ediyorsunuz. Bu iş biraz sabır isteyen bir iş. Bu yüzden yaparken sorun yaşamamak adına dikkatli ve yavaş gidiniz.

Boncuklu bileklik modeli yaparak kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Değişik takı örneklerini yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim arkadaşlar kolay gelsin.

DIY bracelet
İNCE BONCUKLU İŞLEMELİ BİLEKLİK

source: https://www.topinspired.com/top-10-diy-fashionable-bracelets/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu