İNCİ BONCUK SÜSLEME KUŞ RESMİ

İnci boncuk kuş örneği

İster boncuk işleme işinde kullanın. İsterseniz de etamin işlerinde kullanın. Bu güzel örneği sevecek ve değişik şeylerde kullanmayı düşüneceksiniz. Yastık üstüne motif veya etamin işi yapıyorsanız? işinize yarayacak bir örnek.İNCİ BONCUK SÜSLEME KUŞ RESMİ

Kuş etamin örnekleri olarak bazen düzgün ve güzel örnekler bulamayabiliyoruz. Ancak bu güzel örneği kullanarak yastık işlemesi, yorgan işlemesi veya değişik şeylerde kullanabilirsiniz.

Hatta hiç bir şey yapamasanız, duvara tablo yapıp çivi ile şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Çıktı alıp çocuklara boyama kitapçığı olarak da sunabilirsiniz.

Önemli olan böyle güzel bir kuş resmi örneğinin olmasıdır. Çizimini öğrenebilir veya çocuklara öğretebilirsiniz. Kullanım alanı size kalmış. Nasıl kullanırsanız kullanın.

inci-boncuk-isleme-kus-ornegi

Etamin kuş örneği arayanlara da önerdiğim bir çalışma. Çizim olarak veya çocuklara kuş resmi çizimi olarak kullanabilecekleri gibi yastık veya yorgan üzerine etamin işleme yapan hanımlara da tavsiye ettiğim bir örnektir.

Bu tür benzer örnekleri sitemizde bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın derim hanımlar. Şimdilik başka güzel kuş resim örneklerine ulaştıkça sizlerle paylaştıkça görüşmek dileğiyle. İyi çizimler.

kaynak : https://www.glittermotifs.nl/a-13549375/vogels-en-vleermuizen/vogel/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu