İNCİ DİZMESİ BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İnci dizmesi bayan yelek modeli yapım aşamaları

Bugün sizler için güzel bir bayan yelek modelim var. İnci dizmesi bayan yelek modeli yapımı hem basit hem de eğlenceli bir yelek diyebiliriz.

İnci dizmesi yelek modeli yapımı oldukça basit bir şekilde ilerleyen şiş işi kolay bir örgü. Model basit olduğu için çabuk ilerliyor ve kısa sürede ortaya harika bir yelek çıkıyor.

inci dizmesi bayan yelek modeli yapılısı1

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için farklı modeller vermeye devam ediyorum. İnci dizmesi yelek modeli de çeyiz hazırlıkları yapanlar için iyi bir alternatif.

İnci dizmesi yelek modeli yapımında Angora tek kat ip kullanılmış. Kullanılan ip ince olduğu için yelek ince ve hafif duruyor. Bu sayede de yeleği istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İnci dizmesi yelek modeli çok şık ve kibar bir model. Çeyizleriniz içerisine ekleyebileceğiniz bu yeleği bu şekilde açık renk pudra ve krem gibi ipler ile örerek modelin daha çok ortaya çıkartabilirsiniz.

İnci dizmesi yelek modeli yapımı için sizlere videolu anlatım sunacağım. Burada yeleğin yapım aşamaları verilmiş. Siz bu videoyu izleyerek ortaya harika bir yelek çıkartabilirsiniz.

Yeleğin yapımında Angora ince ip kullanıldığı için şişte buna uygun olarak seçilmiş. Burada örnek olarak üç tane motif için 19 ilmek çekilmiş. Siz yapacağınız yelek modeli için uygun ilmek sayısını videoda verilen bilgileri kullanarak yapabilirsiniz.

kaynak: https://orgudantelmoda.com/inci-dizmesi-bayan-yelek-ornegi-yapilisi/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu