İRİ FINDIKLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İri fındıklar örgü modeli nasıl yapılır?

Bugün sizlerle yine çok güzel bir şiş örgüsü modeli paylaşmak istiyorum. Farklı örgü işlerinde kullanabileceğiniz bu model görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Detaylı yapım aşamasını video ile sunacağım bu model sizlerinde çok hoşuna gidecek.

İri fındıklar örgü modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Oldukça farklı örgü işlerinin yapımında kullanılabilir. İnce ve kalın örgü ipleri ile yapıldığı zaman farklı şekillerde durmakta.

Bu örgü modeli bayanlar için yapılabilecek yelek, şal, bluz, hırka gibi örgü işlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Burada örnek modelde angora bir ip ile yapılmış ve model çok şık durmuş.

iri findiklar orgu modeli

Detaylı anlatım yapılan modelde ise orta kalınlıkta bir bebe yünü kullanılmış. Burada da yine model kendini göstermiş ve çok güzel durmuş. Bebekler için özellikle kız çocukları için yapılabilecek hırka, kazak, ceket gibi örgü işlerinde kullanılabilir.

Şiş örgüsü ile yapılan bu model için burada direk model kurulumu yapılmış. Şiş üzerine ilmek alındıktan sonra modelin kurulumuna geçilmiş. Model arka taraftan kuruluyor. Burada modelin kurulumunda dikkat edilecek detaylar ve kaç sıra ne yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılmış. Videodaki anlatıma dikkat ederseniz modelin kurulumunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sizlere farklı şiş örgüsü örnekleri göstermeye devam ediyorum. İlerleyen günlerde yine sizlere farklı modellerin yapılış aşamalarını detaylı olarak göstermeye devam edeceğim.

İri fındıklar örgü modeli yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCB5SalyfqQyF_NL43-u-_aw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu