KABARIK 3’LÜ SAÇ ÖRGÜSÜYLE YELEK MODELİ YAPALIM

Kabarık saç örgü örneğiyle yelek yapılışı

Arkadaşlar güzel bir mayıs ayının ilk başlangıç gününde çok güzel bir yelek örneğinin yapılışıyla birlikteyiz. Şerife hanımı biliyorsunuz kendisi çok güzel modeller ve örgüler işliyor. Sıkı takipçisiyiz.

Bu güzel çalışmayı ona borçluyuz. Kabarık üçlü saç örgü örneğiyle yapılan bu güzel kadın yelek örneğini kolayca sizde öğrenip yapabileceksiniz. Katıldığım bir altın gününde karşılaştığım bir modele çok benziyor.

Tahminim ki aynısı olabilir. Şerife hanımın bu güzel örgüsünün anlatımı hemen altta yer alıyor. Örneği biraz incelediğimde nasıl yapılacağına ilişkin notlarımı da aldım. Onları şimdi sizlere sıralayacağım.

Burgu yapmak için 9 ilmek ile başlıyorsunuz. Az ilmekle yaparsanız daha iyi oluyor. İki ilmek ile yapacak olursanız çok ince olur. Burguyu yaparken bir tanesini yaparken kaç ilmek yapıyorsanız 3 ile çarpın öyle yapın.

Yine bu yelek örgü modelinde aralarda su yolu modeli de yapılmış. Burgu yaparken burada ki önemli tılsım ise her seferinde dışarı taraf için kalan 3 ilmeği içe doğru almanız gerekiyor. Bu ilmekleri ise 8 kere öreceksiniz.

Şimdi çalışmanın örnek resmi ve anlatımıyla devam edelim. Takıldığınız yer olursa şerife hanımın kanalını takip ederek danışabilirsiniz. Yada buraya yorum bırakabilirsiniz hanımlar.

Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği Türkçe Videolu Anlatım

Gerçekten şık bir model. Değişik renkler deneyebilir ve harika örgü yelek modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Biliyorsunuz sitemizde daha önce de güzel yelek çalışmalarını paylaşmıştık. Güzel günlerde kullanın hanımlar.

Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu