KAĞITLA BASİT ÇİÇEK NASIL YAPILIR?

Artık kağıtla çiçek yapımı

Evde biriken veya atmaya kıyamadığınız bir dergi sayfasını veya renkli kağıtları değerlendireceğiniz şık bir çalışma. Evde kolay çiçek yapmak isteyenleri ilgilendiren güzel bir kendin yap çalışması arkadaşlar.

Bir boşlukta mutlaka deneyin. Yapımı kolay ve yorucu olmamakla birlikte boşta vazolarınız varsa mutlaka denemenizi istediğim bir çalışma. Bunu çocuklarınızla da yapabilirsiniz. Okulda işlerine yarayabilir.

Artık kağıttan çiçek yapmak için öncelikle makas, renkli kağıt veya dergi sayfası, yapıştırıcı malzemelerine ihtiyacınız olacak. Onları telafi ettikten sonra ilk olarak renkli kağıdı düz bir şekilde yani dikdörtgen şeklinde katlayıp, daha sonra tırtık tırtık kesmeniz gerekecek.

Makas ile bu işlemi yapıp daha sonra büzme yöntemi ile oluşan kırtıkları iç içe geçirmiş olacaksınız. Sabitlemek için yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Bant da kullanabilirsiniz ama uhu veya türü yapıştırıcı ile daha kolay yapacaksınız.

Boşta duran vazoları süsleyebilir veya süs amaçlı kullanabilirsiniz. Çok güzel ve eğlenceli bir çalışma olup, çocuklarınızla da vakit geçirmek için bu güzel el işi çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay çiçek yapılışıyla alakalı çeşitli paylaşımları sitemizde bulabilirsiniz.

Bu tür süsler yaparak evi güzelleştirebilir ve çocuk odalarını güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif süsler yapabilir ve değişik süslü vazo çalışmaları da yapabilirsiniz arkadaşlar. Her zaman yeni almak yerine bazen üretmek de gerekir. Bu yüzden bu eğlenceli çalışmayı paylaşın derim. Kolay gelsin.

A paper flower DIY tutorial
KAĞITLA BASİT ÇİÇEK NASIL YAPILIR?

source: https://alwaysandri.co.uk/paper-flower-diy-tutorial-part-1-2/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu