KAĞITTAN TAVUK OYUNCAK YAPILIŞI

Kağıt tavuk örneği

Okul öncesi çalışmalarından olan ve çocuklarınızın çok seveceği güzel bir çalışma ile yeniden beraberiz. Bu güzel çalışmayı sizde yapabilir ve çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Kağıttan tavuk süs çalışması olarak bu güzel projeyi yaparak sarkaç süs amaçlı da kullanabilirsiniz.KAĞITTAN TAVUK OYUNCAK YAPILIŞI

Çocuklarınızla birlikte yapabilir ve onlarla hoşça vakitler de geçirebilirsiniz. Yapımı kolay olan maket veya karton çalışmalarından olan bu güzel esnek çalışmayı seveceğinizi düşündüğüm için paylaşmak istedim arkadaşlar.

Çocuklarınızla birlikte mutlaka bir boş gününüzde veya benim gibi pazar gününde yapmayı deneyin. Kolay yapılıyor ve boyama kısmı ise işin en renkli eğlenceli tarafı olup, kolayca bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz hanımlar.

Kağıttan tavuk nasıl yapılır diyenler için altta yer alan çalışmayı öncelikle bilgisayarda yazıcı ile çıktı alarak makas ile kestikten sonra hazır hale getirebilirsiniz. Yada çıktı aldıktan sonra kesmeyin önce çocuklar boyasın öyle kesin.

Bu güzel çalışmayı maket oyuncak veya ip bağlayarak çocuk odasında kapı üstüne veya dolap üstüne sarkaç süs olarak da asabilirsiniz. Ben kapı eşiğine 2 tane yapıp sarkaç süs şeklinde yaptım çok hoş oldu.

Sizde yapabilir ve evde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla yapmanızı kesinlikle öneriyorum. Çünkü onların hayal gücü ve el becerilerini geliştirmede yardımcı güzel bir çalışma.

Benzer kağıt tavuk yapımı çalışmalarını buldukça yine sizlere değişik konularda paylaşmaya devam edeceğim arkadaşlar. Kaynak linkte daha birçok güzel çalışma var onlara da mutlaka bakın derim. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.onceokuloncesi.com/kagit-isleri-katlama/yapilislari-ile-birlikte-tavuk-ve-tavsan-bunlara-kesinlikle-bakmalisiniz-77414.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu