KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRGÜSÜ ÖĞRENELİM

Kahve çekirdek örgü örneği

Kahve çekirdeği örgü modelini kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma Arzu hanımın koleksiyonundan olup, kolayca öğrenerek sizde çok güzel süveter veya kazak örgüleri yapabilirsiniz.KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRGÜSÜ ÖĞRENELİM

Kahve çekirdeği örneğinden yararlanarak kısa sürede çalışmayı örgüleriniz için uygulayabilirsiniz. Anlatımlı çalışma Arzu hanımın eseri olup, harika bir model. Kahve çekirdeği modelini daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı çalışmalar serisinde devam niteliğindeki bu güzel çalışmaya benzerlerini yine altta benzer yazılar bölümünden ulaşarak inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmaları sayesinde sizde çok güzel örneklerin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Kahve çekirdek örneğini kolayca yapıp, örgü kazak veya süveter gibi çalışmaların dışında lif modeli yada hırka, yelek tarzı örgülerde de kullanabilirsiniz. Kahve çekirdeğini andırdığı için bu adı almış çalışmayı seveceksiniz.

kahve cekirdegi orgu modeli

Kahve çekirdeği örgüsüyle yapılacaklar listesine uzun şal modeli de ekleyebilirsiniz. Lila renk şal örneği yapıp kullanabilirsiniz hanımlar. Bence güzel ve yakışır bir model olduğunu söylemek isterim.

Modelde istediğiniz gibi oynayabilir ve tek renk olan bu modeli isterseniz çift renk de yapabilirsiniz. Şiş işi kahve çekirdeği örneğini öğrendikten sonra örgülerinizde kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Kahve çekirdeği örgüsü

Örgü modelinde zorlanacak bir kısım yok. Şiş işi olan bu örneği isterseniz tığ işi de yapabilirsiniz. Makalepark.com sitemizde de benzerlerini paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Önerdiklerim de aralarında var. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın