KALP ÇİÇEKLİ UZUN LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizler için kalp çiçekli uzun lif modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli, özellikle çeyizler içerisine mutlaka eklenebilecek olan bir lif modelinin yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile sunacağım bu lif modeli kalp çiçekli uzun lif olacak.

kalp cicekli lif1

Yeni ve farklı lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün göstermek istediğim lif modeli uzun bir şekilde yapılmış. Aslında bu lif modeli tek parça halinde de yapılabilir. Bir tane uzun lif bir tane de tek parça bir lif yapılarak güzel bir takım yapılabilir.

Kalp çiçekli lif yapımı bir kaç aşamada gerçekleşiyor. Öncelikle lif yapımı için beyaz lif ipi ile ortadaki kalp dilimleri şeklinde olan taban kısmının yapılması gerekir. Bundan sonra ise kırmızı lif ipi ile beyaz tabanın ortasına konulacak olan model yapılmış.

kalp cicekli lif2

Bunlardan sonra ise öncelikle üç tane yapılan beyaz taban gri lif ipi ile hem kenar kısımları yapılmış hem de lif tabanları birbirine eklenmiş. Buradan sonra ise yapılan kırmızı model her bir çiçeğin ortasına eklenmiş. En sonunda ise yine bu küçük kırmızı  modellerin ortasına tekrar beyaz lif ipi ile tomurcuklar şeklinde bir model yapılıp eklenmiş. Lifin tutacak kısmı da yapılınca lif kullanıma hazır hale gelmiş.

kalp cicekli lif3

Kalp çiçekli lif modeli burada anlatılınca size biraz zor gibi gelebilir. Bu lif modeli aşama aşama ilerleyen bir model. Buna dikkat etmek gerekir.

Kalp çiçekli uzun lif yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu