KALPLİ POPCORN BEBEK ÖRGÜ BATTANİYESİ

Popcorn bebek battaniyesi

Çok güzel bir model ve özellikle bebek battaniyesi yapmaya hazırsanız? bu örneği öğrenin ve yapın derim. Yapımcısının ellerine sağlık diyerek başlayacağımız çalışma da popcorn bebek battaniye modeli yapılışı aktarılıyor. Anlatımlı çalışma da tüm detaylar yer alıyor.KALPLİ POPCORN BEBEK ÖRGÜ BATTANİYESİ

Kalp şeklinde ponpon görünümlü battaniyenin bir diğer adı popcorn battaniye modeli olup, daha önce sitemizde paylaştığımızı hatırlamıyorum. Benzerlerili belki tığ işi bebek battaniyesi olarak açıklamalı paylaşmış olabiliriz. Ancak bu modeli ben ilk kez görüyorum.

Güzel bir model ve yapılışı hem pratik. Hem de kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Örgü örmekten sıkılmayan bir ev hanımı 2 günde rahat bu bebek battaniyesini ortaya çıkarabilir. İki renk veya tek renk yapabileceğiniz çalışmada birkaç yer zor gibi ama izleyince fazla zorlayıcı olmadığını anlayabilirsiniz.

popcorn-bebek-battaniyesi

Popcorn bebek örtüsü olarak yapacağınız bu güzel çalışmayı örgü battaniye yada koltuk örtüsü olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Görünümü hem güzel. Hem de evinize gelenleri şaşırtacak estetik yapıda bir çalışma. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

Çünkü ben çok sevdim ve ilk fırsatta başlayacağım. Düşündüğüm renk ise sarı veya açık yeşil. Hatta bu modeli kullanıp şal da yapılır mı? diye düşünmeden edemiyorum. Anlatan kişiye ulaşarak sorularımı yönelteceğim bir ara.

Kalpli örgü bebek battaniye modeli

Kalp motifli bebek örtüsü olarak yapıp kullanacağınız çalışmayı, birisi geldiğinde üstünü örteceğiniz yazlık örtü olarak da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Uzunluk istediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz. Güzel bir çalışma hanımlar, bilmeyene görmeyene dağıtın derim. Kolay gelsin. Örgülü günler dilerim.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCi3EAXYEwK7176rBKPrxP-A

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu