KAPÜŞONLU ÇOCUK PANÇO MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü kapüşonlu çocuk panço modeli yapımı

Kız çocukları için yapılmış olan harika bir panço modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan bu panço modeli hem çok şık hem de oldukça kullanışlı. Kapüşonlu çocuk panço modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Çocuklar için yapılabilecek yeni örgü modellerin sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün kız çocukları için yapılmış çok güzel bir panço modeli göstereceğim. Ceket ve hırka dışında kız çocuklarına farklı bir örgü işi yapmak isterseniz bu panço modelini deneyebilirsiniz. Pançonun kapüşonun da olması daha kullanışlı olmasını sağlamış. Yapım aşaması video içerisinde detaylı bir şekilde açıklandığı için zorlanmadan panço modelini yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü panço modeli burada 3-4 yaş için yapılmış. Bu ölçü için 4 yumak ip yeterli olmuş. Burada panço yapımı için ebruli ip kullanılmış. Bu şekilde çok güzel olmuş. Dilerseniz tek renk ipler ile de yapabilirsiniz. Şiş olarak ipe uygun 4,5 numara şiş kullanılmış.

Panço modeli yapımına yaka kısmından başlanmış. Video içerisinde panço yapımına başlanmadan önce her bir detay açıklanmış. Başlama kısmı, ölçüleri ve sayıları açıklanmış. Buradan takip ederek kendi ölçünüzü belirleyebilirsiniz.

Panço üzerine eklenen kapüşon ayrı olarak örülmüş ve düğme ile panço üzerine sabitlenmiş. Dilerseniz kapüşon olmadan da bu pançoyu kullanabilirsiniz.

Kapüşonlu çocuk panço modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC3Lk1aH99vfuGcGodHo9PIA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAPÜŞONLU ÇOCUK PANÇO MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    KAPÜŞONLU ÇOCUK PANÇO MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAPÜŞONLU ÇOCUK PANÇO MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.