KAPÜŞONLU ÖRGÜ BEBEK TULUMU

Kapüşonlu örgü bebek tulumu yapılış modeli

Bugün sizlere çok güzel bir kapüşonlu örgü bebek tulumu modeli göstermek istiyorum. Kapüşonlu örgü bebek tulumu çok şık ve güzel bir model. Farklı renkte ipler ile işleyebileceğiniz güzel bir el işi.

 

Kapüşonlu örgü bebek tulumu modeli hem kız çocuklar için hem de erkek çocuklar için yapabileceğiniz bir model. Ben size farklı renklerde yapılmış olan modelleri de göstermek istiyorum. Bu sayede renk seçimi konusunda da firkir sahibi olabilirisniz.

Kapüşonlu örgü bebek tulumu yapılırken en önemli detay ön kısma eklenen model olmuş. Şiş ile örgü örmeyi bilenler kolaylıkla yapabileceği güzel bir saç örgüsü modeli.

 

Kapüşonlu örgü tulum modeli haroşa örgü ile yapılıyor. Ayak kısmından başlanan örgü için önce lastik yapılmış. Daha sonra haroşa örgü modeli yapılmış. Tulumun bacak kısmından başlanmış ve basak kısımları ayrı ayrı işlendikten sonra beden kısmına gelince uzun tek şiş yardımı ile birleştirilmiş. Daha sonra tulum bu şekilde tek parça halinde işlenmiş.

 

Bu şekilde tulum işlendikten sonra ise kollar yapılarak tulum ile birleştirilmiş. Yaka kısmına ise en son geçilmiş ve kapüşon işlenmiş.

 

Kapüşonlu örgü tulum modeli yapılırken ön kısımda saç örgüsü modeli kullanılmış. Bu modelin yapımını internet üzerinden videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. Tulumun yapımı oldukça basit dikkat edeceğiniz tek detay ön kısımdaki saç örgüsünü yaparak ilerlemek.

kaynak: https://viazanie.su/detyam/bodik-kombinezon-pesochnik/32-kombinezon-s-kosami.html

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu