KAR TANESİ MOTİFLİ BATTANİYE YAPILIŞI

Kar tanesi desenli örgü battaniye

Derya Baykal’ın programında gördüğüm bu güzel tarifi uzun zamandır arıyordum. Bugüne nasipmiş. Çok güzel bebek battaniye modelleri yapılabilir. Yada evinize gelen misafirlerin üzerine sereceğiniz bir örtü.

Çok şık görünümü ve kar tanesi motifli battaniye modelinin yapılışı detaylıca verilmiş. Adım adım izleyerek ve hoş sohbeti dinleyerek keyifle bu güzel örgü battaniye modelinin yapımını öğreneceksiniz hanımlar.

Bebek örgü battaniye örneği olarak da değerlendirebileceğiniz güzel bir çalışma. Kar tanesi motifli battaniye modelleri arasında bence en iyisi diyebilirim.

Kolay yapımı ve hemen öğrenip yapacağınız çalışmayı örtü amaçlı da koltuk örtüsü veya masa örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Öğretici örgü modellerini sitemizde yer alıyor. Onları incelemeyi ve bakmadan geçmeyi ihmal etmeyin hanımlar.

kar tanesi battaniye

Kar tanesi örtü modeli olarak da bu güzel çalışmayı yapabilir ve kullanabilirsiniz. Anlatımlı örgü modeli battaniye çeşitlerini gördükçe sitemizde yer vermeye çalışıyorum. Hem kendim öğreniyorum. Hem de değişik örgü battaniyelerin nasıl yapıldıklarını da birlikte öğrenmiş oluyoruz arkadaşlar.

Altta izleyeceğiniz çalışma program tadında olup, daha önce belki izleyenler olmuştur diyebilirim. Alta değerli yorumlarını da bırakırlarsa mutlu olurum. İyi günler hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCUud8RpHkbjlb3GkZh2d8Dg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu