KARTONLA TAVŞAN KULAKLI KİTAP AYRACI

Tavşanlı kitap ayracı yapımı

Kartondan kitap ayracı yapımıyla alakalı daha önce makalepark.com sitemizde de ele aldığımız güzel konular vardı. Bu yazımda sizlere kitap okumayı seviyorsanız? ayraç olarak kullanacağınız güzel bir çalışmanın anlatımını paylaşmak istiyorum.

Kitap okumak her zaman hem kültürümüzü geliştirir. Hem de yalnızlık hissettiğimizde veya hayal dünyamızda değişik yerlere gitmemize vesile olan bir araçtır. Yeni dünyalara kapı açan bir iştir kitap okumak hanımlar öneririm.

Bu çalışmayı kartondan yapabilirsiniz. Eva kağıdından kitap ayracı yapımında kullanabilirsiniz. Yapımı zor değil. Dilerseniz tavşan kulaklı sarkaç süs yapıp evde de süsleme amacıyla da kullanabilirsiniz.

Fikir ortada ve her şekilde yapıp kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda tavşanlı kitap ayracı yapılışı tarif ediliyor. Kesip biçtikten sonra boyama işlemini çocuklarınıza da yaptırabilirsiniz. Daha sonra okuduğunuz kitabın kaldığınız sayfasında kullanabilirsiniz.

Kitap okumayı seven kişilere yapıp hediye edebilirsiniz. Her türlü amaçla kullanılan güzel bir kendin yap çalışmasıdır diyebilirim. Altta detaylar yer alıyor. İnceleyin ve sizde bu güzel çalışmayı hemen yapmaya başlayın.

kartondan tavsan kulagi kitap ayraci
kartondan-tavsan-kulagi-kitap-ayraci

Kolay kitap ayracı yapımında kullanacağınız veya çocuklara odasına tavşan sarkaç süs olarak da kullanabileceğiniz güzel bir çalışma. Zorlanmadan yapacağınız çalışma detaylıca verilmiş. Çıktı alıp, şablona uyduğunuz vakit ortaya bu güzel çalışmayı kolayca çıkarabilirsiniz.

Yaparken keyif alacağınız bir başka güzel çalışmada buluşmak dileğiyle hanımlar. Alttaki diğer projelerimize de göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.elhadadepapel.com/2014/04/marca-paginas-bookmark-lesezeichen_23.html

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu