KEÇEDEN KAP YAPILIŞI

Keçeden lazımlık yapmak

Keçe kullanarak çok güzel şeyler yaptıklarını görüyorum. Keçeyle lazımlık yapmak için bulduğum bu enfes ve güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Keçe malzemesini yuvarlak şekilde kesip, daha sonra kenarlardan tırtık kesmeniz yeterli olacaktır.

Keçeyi yuvarlak kestikten sonra tırtıkları yapıp, içe katlayacaksınız. Daha sonra keçe üzerinde delik delip, güzel afili bir iple içinden geçirip bağlayacaksınız. Bu çalışmayı yüzüklerinizi koyma, takılarınızı derleme veya lazımlık amacıyla yapıp kullanabilirsiniz.

Malzemeler ;

Benzer Haberler
  • keçe.
  • silikon.
  • makas.
  • ip.
  • boncuk.

Yapımı kolay olan çalışmada zorlanacak bir taraf yok. Mor renk yerine farklı renklerle çalışmayı da düşünebilirsiniz. Çalışmanın resimli anlatımı kısaca anlatılmış. Aşamalar pek yok.

keceden kap yapimi
keceden-kap-yapimi

Katlama işlemi için kestiğiniz tırtıklar düz değil de, biraz yan olacak. Bu sayede her kıvrım öteki kıvrımın biraz üstüne binmiş gözükecek. Bu sayede lazımlık çalışması daha bir efektif gözükecek arkadaşlar.

Keçe silikonla yapışan bir malzeme. Bu yüzden çalışmayı dilerseniz silikonla sabitleyebilirsiniz. Yaparken keyif alacağınız güzel keçe çalışmalarını araştırıyorum.

Keçeyle saklama kabı yapımı

Keçeyle yapacağınız bu güzel çalışmayı saklama kabı olarak da kullanabilirsiniz. Süs amaçlı vitrinde sergileyebilir ve içine takılarınızı koyabilirsiniz. Anlatımlı keçe çalışmalarıyla görüşmek dileğiyle hanımlar. Kendinize iyi bakın. Bir başka güzel çalışmada yine buluşalım. Güzel keçe projelerini araştırıyorum. Öğrenip, sonra sizlere aktarmaya devam edeceğim. İyi haftalar.

kaynak : https://postila.ru/post/4792606

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu