KEÇEDEN RUNNER MODELLERİ

Keçeden yapılan runner modelleri

Runnerların daha çok dantelden, üzerine değişik süslemeler yapılmış olan kumaşlardan yapıldığını biliyoruz. Bugün ise ben sizlere keçeden yapılmış runner modelleri göstermek istiyorum. Keçeden runner modelleri gerçekten çok şık ve hoş duran modeller. Bu runnerlar evinizin havasını değiştirir diyebiliriz.

Keçeden farklı çiçek modellerinin yapıldığını biliyoruz. Bunun dışında ise keçenin çok farklı kullanım alanları var. Ben bu keçeden runner modellerini ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

kceden runner1

Benzer Haberler

Keçeden runner modelleri tek başlarına sade bir şekilde yani şekil verilmiş runnerların birleştirilmesi ile yapılabiliyor. Sadeliği seven bayanlar keçe kumaşları yaprak desenlerinde, çiçek desenlerinde veya istedikleri herhangi bir desende kesip bunları birleştirip runner olarak kullanabilir.

keceden runner3

Birde keçeden yapılmış olan kat katlı çiçek modelleri ile de runner yapabilirsiniz. Bu runner modelleri için belirlenen çiçek desenleri yapılır. Daha sonra yapılan bu çiçek motifleri bir araya getirilip güzel bir runner modeli ortaya çıkartılır.

Keçeden runner yaparken kullanacağınız model aslında size bağlı. Gösterişli bir model istiyorsanız seçtiğiniz çiçek modellerini daha büyük modellerden tercih edebilir ve birkaç farklı modeli bir arada da kullanabilirsiniz.

keceden runner2

Keçeden runner için farklı modelleri sizlere bir araya getirmeye çalıştım. Bu şekilde bir runner yapmak için öncelikle çiçeklerin yapımını öğrenmeniz lazım. Bunun içinde internette yer alan keçeden çiçek yapım videolarını izleyebilir yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Keçeden çeşitli ürünler yapanlar varsa da bu şekilde farklı tasarımlar ile ürünlerini çeşitlendirip daha çok gelir elde edebilirler.

keceden runner4

kaynak: pinterest.com

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu