KEÇEYLE KAZAK SÜSLEME İŞİ

İçindekiler

Keçe kazak süsü

Evde boş zamanınız varsa ve kazaklarınızı süslemeyi de düşünüyorsanız? gelin bu güzel çalışmayı inceleyelim hanımlar. Yapımı zor olmayan ve sadece keçe malzemesine ihtiyaç duyduğumuz çalışmayı çok seveceksiniz. Keçe bildiğiniz üzere her şekli verebildiğimiz güzel bir malzemedir.

Keçeden çiçek yapıp kazak üstüne dikerek harika süslü görünümlü kazaklar elde edebiliriz. Kazak süsleme işi olarak keçe vazgeçilmez süs aracısıdır diyebiliriz. Keçeyle kazak süsleme işi yaparken malzeme olarak renkli keçeler, makas, iğne iplik yeterli oluyor.

Keçeden yaprak, gül, çiçek, böcek veya kalp gibi şekiller yapıp kestikten sonra bunları kazağın yaka bölümüne doğru dikmeniz gerekiyor. İlk olarak şekilleri ortaya çıkarın ve daha sonra kazağın resimli anlatımdaki gibi yaka kısmına doğru sıralayıp, resmini çektikten sonra tek tek dikmeye başlayın.

Benzer Haberler

Önce yerleşim yapın. Sonra dikin derim. Hem böylece çok güzel bir çalışmayı kaybetmemiş olursunuz. Kusursuz bir şekilde kazağı da süslemiş olursunuz. Kazak süsleme olur. Tişört süsleme, hatta pijama süsleme çalışması olarak da kullanılabilir diye düşünüyorum.

keceyle kazak nasil suslenir
keceyle-kazak-susu-yapilisi

Keçeleri şekilli nasıl keserim diyorsanız? internette görsel aramalarda sevdiğiniz şekilleri bulup, kağıda çıktısını alarak makas ile şablon olarak da kullanabilirsiniz hanımlar. Ben öyle yapıyorum genelde. Keçeden tişört süsleme veya benzer projeler de kendinizce geliştirebileceğiniz güzel bir çalışma.

Eğer çiziminiz iyi değilse böyle yapın. Çizerim derseniz de kopya kağıtlarını ekrana tuttuğunuzda da hemen şeffaf bir şekilde kopyasını da çekebilirsiniz. Zorlanmadan yapacağınız güzel ve zevkli bir proje. Mutlaka yapın derim. Kolay gelsin.

kaynak : https://blog.misusu.co/p/archive/tshirt-project-felt-neckline-artwork/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu