KELEBEK MOTİFLİ İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Kelebekli iğne oyası örneklerini görünce ne kadar zor yapıldıklarını hemen düşündüm. Çünkü iğne oyası örneği yapmak epey sabır gerektiren ve yoran bir iştir. Çok emek harcandığını söylemeliyim. Gerçi yapanlar ne demek istediğime katılacaktır.

Tülbet veya yazma ile birlikte yemeniler için iğne oyası modelleri olarak da faydalanacağınız birkaç örneği önünüze getirmek istedim. Göz nuru ve el emeği olan bu güzel çalışmaları yapanlara teşekkür ediyoruz.

Çok zorluklarla yapıldıkları ortada olup, yapanlar bu modelleri yapmayı bilmeyenlerin bakıp geçmelerini aldırmamalıdır. Bilmeyenlere ve yapmayanlara hep kolay gelir. Ben iğne oyası yapanlarla tanışmadan önce bu tür örneklerin kolay ortaya çıktığını düşünürdüm.

Ancak yapılım aşamasına katıldığım arkadaşların emeklerini görünce, gerçekten değerli iğne oyası örnekleri yaptıklarını işte o an anladım. İğne oyası üzerine çalışmalara başlamak üzere iseniz bu güzel motifli iğne oyaları işinize yarayacaktır.

kelebekli-igne-oyasi-ornegi
kelebekli-igne-oyasi-ornegi

mavi-kelebek-desenli-igne-oyasi

siyah-kelebekli-cicekli-igne-oyasi

Ben kelebek motifli iğne oyası yazdım. Ancak çiçek motifli iğne oyası olarak da görülebilir veya isimlendirilebilir. Size hangisi hoş gelirse onu kullanabilirsiniz. Kelebekli veya kelebek motifli yazma kenarı süsü olarak tercih edeceğiniz iğne oyalarını sevdiyseniz yorumlarınızı alayım.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu