KELEBEK ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIYOR?

Kelebek örgü modeli

Kelebek motifli bere yapımıyla alakalı paylaştığımız bu çalışma Anne işleri kanalından olup, beğeneceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Kelebekli bere yapımı veya kelebek motifli atkı yapımında kullanabileceğiniz bir çalışma.KELEBEK ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIYOR?

Anlatımlı olan çalışmayı öğrendikten sonra sizde kısa sürede yapmaya karar verebilir ve modeli kavrar kavramaz hemen atkı yada bere yapmak isteyeceksiniz. Ben ilk görünce bu bereyi mutlaka yapmalıyım dedim.

Anne işleri kanalında daha bunlardan çok var ve hepsi de eğitimli bir şekilde anlatılmış. Kendilerine çok teşekkür etmek isteriz. Anlatımlı bere modeli çalışması veya atkı modellerinin de yapılışında bu güzel kelebek motif çalışmasını öğrenip yapabilirsiniz.

Kelebek örgüsü yapmak için şiş veya tığ işi kullanmanız yeterli oluyor. Tek renk yün ip kullanacaksınız. Anlatımından istifade ederek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve çocuklara harika bereler yapabilirsiniz hanımlar.

kelebek-orgusu-yapilisi

Örgüde zorlanacağınız bir bölüm yok. Kolayca örgü modelini anlar anlamaz bereyi sizde yapabileceksiniz. Kelebek örgü modeli olarak aktarılan bu bilgileri Anne işleri bölümünde bulduk ve çok sevdik.

Sizler de kanala ulaşarak diğer paylaşımları inceleyebilir ve izleyebilirsiniz. Yine sitemizde daha önce paylaştığımız çalışmaları da alttaki benzer yazılar bölümünden bularak inceleyebilirsiniz hanımlar.

Birbirinden güzel ve değişik örgü modellerinde tekrar buluşuncaya dek bu güzel çalışmayla sizleri baş başa bırakıyorum hanımlar. Kolay gelsin iyi örgüler.

Kelebek örgü örneği

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu