KELEBEKLİ UZUN LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kelebekli uzun çeyizlik lif modeli yapımı

Farklı ve şık lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün oldukça şık ve gösterişli bir uzun lif modeli göstermek istiyorum. Uzun lif modeli iki renk ip ile yapılmış. Lifin ortasında kelebek modeli yapılarak oldukça şık bir görünüm elde dilmiş.

Kelebekli uzun lif modeli çeyiz hazırlıkları yapanların mutlaka göz atması gereken bir model. Lif modeli çok şık ve gösterişli duruyor. Çeyizler içerisine eklemek için farklı renklerde işleyerek bu lif modelini kullanabilirsiniz.

Uzun olan bu lif modelinin yapımı için burada beyaz ve mor renk lif ipleri ana renk olarak kullanılmış. Bu şekilde çok güzel bir uyum yakalanmış. Lifin orta kısmında beyaz lif ipi kullanıldığı için içerisine yapılan kelebek modeli de çok şık ve belirgin olmuş.

Kelebekli uzun lif modeli yapılırken öncelikle beyaz ip ile lif örülmeye başlanmış. Beyaz ip ile orta kısım yapıldıktan sonra kenar kısımları yapılmış. Lifin uç kısımlarında halka kullanılmış. Siz isterseniz tutacak yerinde bu halkayı kullanmak yerine fıstıklar ile de tutacaklar yapabilirsiniz.

Çeyizlik uzun lif modeli yapımı için video içerisinde çok güzel bir anlatım yapılmış. Buradaki anlatıma dikkat ederseniz sorun yaşamadan lif modelini yapabilirsiniz. Orta kısımdaki kelebek modelini oluşturmak için videoda verilen anlatıma ve sayılara özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle videoyu takip ederek lifi yapmaya çalışın.

Kelebekli uzun lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu