KEYİF VEREN KURDELE NAKIŞ ÖRNEKLERİ

Kolay olmayan bir konuyla karşınızdayım. Örgü gibi kolay olmayan bir zanaat diyebilirim. Kurdele nakışını bilen bilir. Oldukça zor bir iş ve yapımı uzun süren bir alandır. Kurdele nakışına meraklıysanız altta sizin için birbirinden güzel değişik örnekler bulup paylaştım.KEYİF VEREN KURDELE NAKIŞ ÖRNEKLERİ

Aralarında belki daha önce gördükleriniz olabilir veya yaptıklarınıza benzeyenler de olabilir. Ama yine de insan yaptığı bir şeyin bir farklısını gördüğünde yine de bakmadan geçemiyor.

Kurdele nakış örnekleri olarak aralarında güllü, yapraklı, çiçekli, dalgalı ve daha birçok motifli yapılmış modeller var. Bu yazımda yapılışını açıklayan bilgilere yer vermedim. Daha çok örnek şeklinde birçok modeli biriktirip önünüze getirmeyi tercih ettim.

Yeni kurdele nakış örnekleri

Kurtele nakışı öğrenmek için bu iş için kurslar olduğunu biliyorum. Fakat evde deneme yanılmayla da öğrenenlerin olduğunu duydum. Gerçekten güzel bir başarı ve eğer ilerlettilerse de harikalar.

kurdele-nakis-ornekleri
kurdele-nakis-ornekleri

Tarifini araştırıyorum. Paylaştığım örnekler tanıtım amaçlı olup, fikir edinmeniz için sitemizde yer alıyor. Yapımcılarının ellerine emeklerine sağlık dedikten sonra şimdi sizleri bu güzel modellerle ve örneklerle baş başa bırakmak istiyorum. Aralarında pembe olanı ve güllü olanları benim çok hoşuma gitti.

Kurdele nakışı modelleri

Eğer yapmaya kalkışsa idim kesin şu güllü motiflere sahip kurdele nakış örneğini yapmayı isterdim. Çok beğendim ve evi yada bulunduğu yeri öyle güzel gösterirler ki, eğer merakınız varsa sonuna kadar gidin ve öğrenmeye çalışın. Kolay gelsin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu