KIRMIZI BEYAZ UYUMU İLE ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI

 Çeyizlik iki renkli kolay lif modeli yapımı

Çeyizleri için lif modelleri arayanlara yapımı oldukça basit olan şık bir lif modelinin yapımını göstermek istiyorum. Kısa sürede şık ve kolay bir lif modeli yapmak isterseniz bu örneğe göz atabilirsiniz. Çeyizlik iki renkli kolay lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için bugün sizlere tekli fıstık tekniği ile yapılmış olan iki renkli güzel bir örnek göstereceğim. Bu lif modeli tığ işine yeni başlayanların dahi kolaylıkla yapabileceği bir tasarım. Video içerisinde her sıranın yapım aşaması çok güzel detaylı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan bu lif modelini kısa sürede yapabilirsiniz.

ceyizlik kolay lif modeli2

Çeyizlik kolay lif modeli yapımı için burada beyaz ve kırmızı renkte lif ipleri kullanılmış. Sizlerde iki renk lif ipleri kullanırsanız buradaki gibi güzel bir desen oluşturabilirsiniz. Tığ olarak ise elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli yapımına orta kısımda bir yuvarlak yapılarak başlanmış. Bu lif modeli yapılırken kırmızı ve beyaz lif ipleri birlikte işlenerek ilerlenmiş. 14 sıra tekli fıstık yapılarak lif tamamlanmış. Daha büyük yapmak isterseniz sıra sayınızı arttırabilirsiniz. Model dediğim gibi tekli fıstıklardan oluşuyor. Burada dikkat edeceğiniz tek detay renk geçişlerini doğru yapıp desenleri oluşturmak. Bunun için videoda verilen sayılara dikkat etmeniz gerekir.

Çeyizlik iki renkli kolay lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu