KİRPİKLİ YASTIK MODELLERİ

Dekorasyonunuz için farklı bir öneri kirpikli yastıklar

Kirpikli yastık modelleri son zamanlarda birçok evde gördüğümüz ve birçok dekorasyon ürünü satan mağazanın ürünleri içerisinde yer alan bir parça. Kirpikli yastıkları siz satın almak yerine evde kendinizde yapabilirsiniz.

Bugün sizler için farklı şekillerde ve renklerde yapılmış olan kirpikli yastık modellerini göstermek istiyorum.

Kirpikli yastıklar son bir kaç yıldır çok moda oldu. Bu yastıkların aslında yapımı çok basit. Önemli olan yastığın üzerine yapılacak kirpik desenlerini iyi bir şekilde hazırlamak.

Kirpikli yastık modeli yapımı için internet üzerinden desenleri çıkartıp bu desen uygun kumaşlar keserek yastığınızı yapabilirsiniz. Yastık yapımında burada olduğu gibi sade ve parlak kumaşları birleştirerek hareketli yastıklar yapabilirsiniz.

Çocuk odası, yatak odası ve salon takımlarının üzerinde bu yastıkları kullanmanız mümkün. Kirpikli yastığın yanına ise burada odluğu farklı şekillerde yastıklarda yaparak onları bir uyum içerisinde kullanabilirsiniz.

Burada gösterdiğim örneklerde daha çok parlak kumaşlar ile yastıklar tasarlanmış. Siz bu şekilde parlak kumaşları sevmiyorsanız eğer daha sade kumaşlar tercih edip süslemeleri daha farklı şekillerde yapabilirsiniz.

Kirpikli yastık yaparken kullanmak istediğiniz yere göre yastığın rengini belirleyebilirsiniz. Salonda kullandığınız koltuklar klasik ise yastıklarınızın kumaşını ve kirpik süslemelerin kumaşını buna göre yapabilirsiniz. Bu şekilde takımınızla daha uyumlu olacaktır.

Kirpikli yastık modelleri yapıp satabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Birçok kişi bu yastıkları kendileri yapamadığı için satın almayı tercih ediyor sizde bu şekilde yastıkları yaparak satıp gelir elde edebilirsiniz.

kaynak: https://10marifet.org/yazi/kirpik-yastik-modelleri/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu