KIŞ GELDİ BERELERİ HAZIR EDİN

İçindekiler

Örülmüş bere gibisi yoktur. Kışın gelmesiyle artık kafamızı daha sıcak tutmak adına bere kullanmalıyız. Örgü berelerin son zamanda moda olduğu ve daha çok tercih edildiğini de görmekteyiz.

Bu yazımda sizlere birbirinden güzel ve motifli bereleri toparlayıp, sunmak istedim. Belki örgü işiyle bere yapımına başlamışsınızdır. Bu sayede fikir edinebilir ve gördüğünüz değişik bereleri yapmak isteyebilirsiniz.

Özellikle örgü motifli bereleri ben çok sevdim ve ilk fırsatta örgü bere yapmaya başladığımda tercih edeceğim örnektir. Altta çok değişik ve farklı bere örnekleri yer alıyor. Sevdikleriniz olacak, beğenmedikleriniz olacak ve şaşırdıklarınız dahi olacak.

Çünkü ben gördüğüm çiçek motifli ve tığ işi bereleri çok beğendim. Görünce şaşırdım ve nasıl yapıldığını araştırdım. Bu yazımda şimdilik sadece modelleri paylaştığım için kafa karışmaması için anlatımlarını sonraya bıraktım.

Örgü işi bereler

Örgü bayan berelerinin daha çok olduğunu görebilirsiniz. Çünkü örgüyü bayanlar yapıyor ve önceliği kendilerine veriyorlar. Örülmüş bere gibisi yoktur demiştir. Çünkü hem el emeği göz nuru, hem de sağlıklı yapılmıştır. Ancak dışarıdan alanlar öyle değil.

Dışarıdan alınan her ürün için şüpheci yaklaşmanız gerekiyor. Çünkü nasıl bir ortamda yapıldığını bilemezsiniz. Hatta birçok titiz anne kendi örmediği örgü bere veya atkı türü benzer kışlık giysileri çocuklarına giydirmez ve satın almaz.

Bu konuda da haklılar. İnsanın kendi ördüğü beresi gibisi var mı? sorarım size… evet modeller yukarıda olduğu gibi yine anlatımlarını sitemizde bere bölümünde bulacaksınız. Bir başka örgü modeli veya yapılışı çalışmasıyla buluşmak dileğiyle… kendinize çok iyi bakın. Üşümeyin.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu