KISA SÜREDE ÖRÜLEN PATİK TARİFİ

1 saatte örülen kolay bebek patik modeli

Güzel günleriniz olsun hanımlar merhaba, bu gün yine birlikte güzel bir örgü patik işinin detaylarını öğrenmiş olacağız. Yeni örgüye başlayan birisi iseniz, yada örgüyü bilip de daha kısa sürede patik örmeye meraklıysanız? doğru yerdesiniz.

Bu sefer sizlere çok hızlı bir şekilde takribi 1 saatte örülen bebek patik modelinin yapımını detaylıca aktaran video ve ön bilgi paylaşımında bulunacağım. Şerife hanımı biliyorsunuz? artık takipçisi oldunuz sanıyorum.

Kendisinin anlatımından yararlandık ve bu güzel örgü patik modelini bizde çok sevdik ve hemen yaptık. Sizlerde kolayca kısa sürede modeli kavrayabilirsiniz. Hemen modeli kurup, örgü bebek patiğini yapabilirsiniz.

Örgüden bebek patiğine başlayacaksanız? önce 43 ilmekle başlamanız gerekiyor hanımlar. Daha sonra 67 ilmek kadar artırma yapılacak. Hemen sonrasında ise artırma yapmayacaksınız ve 5 sıra gri renkle ve 5 sıra ise pembe renkle haroşa öreceksiniz.

Örgüde tam ortaya geldiğinizde ise geri kalan 23 ilmek hemen 3’er 3’er kesilecek. Sonra ki sıra için ise 22 ilmek kesip, burun kısmını oluşturacaksınız. Şerife hanım bu işlerin uzmanı bu arada…

KISA SÜREDE ÖRÜLEN PATİK TARİFİ
KISA SÜREDE ÖRÜLEN PATİK TARİFİ

Örgü patik modellerini daha önce de sitemizde paylaştığımızı söylemeliyim arkadaşlar. Hemen altta zaten hepsinin ön görseli karşınıza çıkacak.

Değişik sevimli patik çeşitleri ve yapımını anlatan tariflere de sitemizden her zaman ulaşabilirsiniz. Bu yazımızı paylaşın, daha fazla kişiye faydalı olalım. İyi günler güle güle kullanın hanımlar.

1 Saatte Kolay Bebek Patik Yapılışı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu