KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ ELBİSE MODELLERİ

Kız bebekler için farklı modellerdeki örgü elbiseler

Kız bebeklerine örgü elbiseler çok yakışıyor. Farklı renklerde ve modellere yapılan örgü elbiseler külotlu çorapla birlikte tamamlandığında bebekler üzerinde harika duruyor.

Bugün sizlere farklı modellerde yapılmış olan örgü elbise modelleri göstermek itiyorum. Kız bebekler için farklı örgü elbise modelleri arayanlar mutlaka bu elbise modellerine göz atmalısınız.

orgu elbise2

Sizlere göstereceğim örgü elbise modelleri tek renk ve tek parça şeklinde yapılmış. Örgü elbise modelleri tek parça haline şiş örgüsü ile yapılıyor. Daha çok yaka kısmından başlanan bu elbiselerde üst kısım bittikten sonra etek kısmında arttırmalara yapılarak elbise tamamlanıyor.

orgu elbise1

Örgü elbise modelleri yapılırken burada olduğu gibi yaka kısmına da detay eklenen modeller yer almakta. Bu elbise modelinin üst kısmında yaprak modelleri yapılmış etek kısmı ise daha sade tutulmuş. Etek uçlarına modeller eklenerek elbise tamamlanmış.

orgu elbise4

Bu örgü elbise modelinde ise elbisenin üst kısmı daha sade tutulmuş ve düz örgü örülmüş. Etek kısmına ise modeller eklenerek elbise tamamlanmış.

orgu elbise5

Örgü elbise modellerinde oldukça fazla çeşitlilik bulunmakta. Siz beğendiğiniz bir modeli kızınız veya torununuz için yapabilirsiniz. Burada sizlere gösterdiğim modeller daha çok 1 yaş bebekler için uygun olan modeller. Bunun dışında siz daha fazla sayı ile başlayıp daha büyük örgü elbiseler yapabilirsiniz.

orgu elbise3

Örgü elbise modelleri daha çok yakadan başlandığı için ilk başlarda zorlanabilirsiniz. Bu nedenle örgüyü bilen birisinden yardım almanız sizin için daha iyi olacaktır.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu