KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ ETEK MODELLERİ

Kız bebekler için renkli etek modelleri

Kız bebekler için yapılan örgü etekler bebekler üzerinde çok şık duruyor. Birde şapkası veya yeleği ile birlikte yapılıp takım haline getirilince daha da güzel duruyor diyebilirim.

Bugün sizler için farklı kız bebek etek modelleri göstermek istiyorum. Kız bebekler için etek yapmak istediğinizde tığ ve şiş ile örgüler yapabilirsiniz.

orgu etek modelleri1

Şiş ile örgü yapmayı bilmiyorsanız eğer basit tığ işi teknikleri ile yapılan örgü etekler yapabilirsiniz. Kız bebekler için etek yapacaksanız eğer ölçüleri doğru almanız önemli.

Birçok sitede farklı örgü etek modelleri yer almakta. Etrafınızdaki kişilerden de kız bebekler için farklı örgü etek modelleri de bulabilirsiniz.

orgu etek modelleri2

Bebeğiniz için bir örgü etek yapmak istiyorsanız eğer o zaman bir yerden örnek bulun ve ölçüleri buna göre başlayın. İlk başlarda belki bu modelleri yapmakta zorlanabilirsiniz ama ilerleyen zamanlarda kolaylıkla yapmaya alışırsınız.

Kız bebekler için örgü etekler yapılırken pembe, beyaz gibi klasik renkleri kullanabileceğiniz gibi burada olduğu gibi daha farklı renkleri de bir arada kullanabilirsiniz. Ben buradaki etek modelini çok beğendim.

orgu etek modelleri3

Kız bebekler için yapılan örgü etek modelleri içerisinde size takım halinde yapılmış etek modelleri de sundum. Şapkası ve çantası ile yapılan takımlar var. Sizde bu şekilde bir örgü takım yapabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda sizlere daha farklı modeller sunmaya ve yapım aşamaları olan modeller göstermeye de devam edeceğim.

orgu etek modelleri4

kaynak:https://www.diyhowto.org/diy-crochet-beanie-hat-free-patterns/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu